pastor

ds R.R. Roth
Tel. werk 0644923382
e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Mijn naam is Robert Roth en ik ben met plezier predikant. Ik werk in de gemeente graag aan concrete dingen en probeer het evangelie te verbinden met de dagelijkse praktijk.

Graag beleef ik zelf aan geloof in God dat het concreet wordt, van betekenis voor alledag. Dat heeft een geestelijk deel, dat je niet zo goed kunt vastpakken. Terwijl het wel van betekenis is voor je welzijn. Omdat geloven je laat stil staan bij de vraag waarom je leeft en dingen doet. Dat zit tussen je oren en in je hart.

En het heeft een tastbaar deel, zichtbaar in de samenleving. Als we als gemeente geloven in God en dat belangrijk vinden, dan mag het ook zichtbaar zijn. Dan komt er dus iets uit je vingers en geloof wordt hoorbaar in wat je zegt. 
Ik vind het fijn om mensen bij God te brengen in gebeden in de dienst en thuis.

Ik vind het net zo fijn om God bij de mensen te brengen in aandacht, getuigenis en daden waarin ik mijn betrokkenheid op mijn medemensen laat zien.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ds L.G. Compagnie
Tel. werk 074-2783683
e-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
 
 
 
Verder is aan onze gemeente verbonden:
ds M.A. Dronkers